Правила

18 правил нашего клуба:

Ці правила координують процес та забезпечують максимальну якість послуг

1. Для початку занять в нашому Дитячому Клубі необхідно записатися у адміністратора. При формуванні групи, з Вами зв'яжеться адміністратор і повідомить дату і час початку занять.

2. Оплата здійснюється щомісячно, не пізніше 10 числа поточного місяця.

3. Оплата за навчання проводиться згідно обраної програми безперервно, протягом усього періоду навчання, за кожний місяць в порядку 100% передоплати.

4. Заняття проходять безперервно протягом усього періоду обраної програми за складеним розкладом (включаючи періоди шкільних канікул, робочі суботи та ін.).

5. У випадку пропуску не більше двох занять на місяць, без довідки від лікаря, клієнту надається право перенести заняття на наступний місяць. Усі інші випадки пропуску розглядаються індивідуально.

6. У вартість навчання не входить надання дитині необхідних для занять посібників.

7. Прохання приходити на заняття і забирати дитину непізніше встановленого часу занять, щоб не порушувати режим роботи Клубу та план ведення занять.

8. Дитина повинна регулярно відвідувати заняття, виконувати домашні завдання. У разі неналежного виконання цього пункту, Клуб залишає за собою право обговорити з батьками дитини можливі шляхи підвищення успішності, а також рекомендувати дитині продовжити навчання в іншій групі, яка відповідає рівню підготовки дитини.

9. Відвідувачі забов'язані дотримуватися правил громадського порядку, дотримуватися чистоти на території Клубу і не заважати проведенню занять.

10. При недотриманні правил відвідування Клубу, адміністрація залишає за собою право розглянути питання про припинення подальшого відвідування клієнтом занять.

11. При вході в навчальні класи, обов'язково надягати змінне взуття.

12. Батьки (їх представники) беруть на себе забов'язання приводити дитину на заняття здоровою, чистою і охайною.

13. Не допускаються на заняття діти з інфекційними захворюваннями або їх ознаками, діти з поганим загальним самопочуттям. При перших ознаках інфекційного захворювання у дитини, батьки (законні представники) повинні повідомити адміністрацію Клубу або педагогів про пропуск заняття.

14. У разі, якщо педагог виявляє ознаки захворювання дитини під час заняття, він забов'язаний повідомити батьків (законних представників) про це. Батьки (законні представники) забов'язані у найкоротший термін забрати дитину з Клубу, не чекаючи завершення заняття.

15. Не дозволяється приносити на заняття жувальні гумки, цукерки, печиво та інші продукти харчування, а так само власні іграшки. Вхід з їжею і напоями в кімнати для занять забороняється.

16. Відвідувачі несуть персональну відповідальність за цінні речі, принесені та/або залишені в Дитячому Клубі.

17. Оплачуючи послуги, Клієнт автоматично погоджується з Правилами нашого Дитячого Клубу і забов'язується їх виконувати.

18. Батьки, пам'ятайте! Якщо ви хочете бачити результат від відвідування Вашою дитиною нашого Дитячого Клубу, то на заняття потрібно приходити регулярно!

Контакти icon

Зв'яжіться з нами