Англійська мова

Англійська мова для малюків

Програма розроблена для дітей віком 2-4 років та сприяє розвитку мовних і когнітивних навичок у наймолодших «студентів». Заняття проходять у музично-ігровій формі. Діти багато співають і танцюють. У процесі навчання дитина вчиться уважно слухати, концентрувати увагу, запам’ятовувати і класифікувати інформацію.

Англійська мова для дітей дошкільного віку

Програма вивчення англійської мови для дітей дошкільного віку спрямована на формування базового фундаменту мовних знань і навичок. Курс розроблений таким чином, що діти з легкістю і великим задоволенням починають використовувати в активному спілкуванні визначений обсяг повсякденної лексики з тем: сім'я, знайомство, іграшки і т.п.

Англійська мова для дітей шкільного віку

Програма спрямована на формування міцного фундаменту знань і навичок. Компетентні вчителі розвивають сприйняття мови на слух, вимову, читання, письмо і граматику. У дитини з’являється впевненість у своїх знаннях, дитина долає мовний бар’єр. Діти знайомляться із змістом книг, дивляться і обговорюють малюнки з педагогом. У процесі навчання переглядають мультфільми, навчальні відео, співають пісні англійською мовою. Заняття дають дитині можливість зануритися у світ англійської мови із задоволенням і максимальною легкістю.

Контакти icon

Зв'яжіться з нами